Recruiter

Hooghalen

Functie

Hé jij commerciële topper! Wij hebben nog een plek vrij in ons team… dus wanneer kom je langs voor de koffie?

Wat je bij ons allemaal gaat doen? Jij wordt de zaakwaarnemer van zowel jouw uitzendkrachten als jouw klanten. Voor jouw relaties ben je een prettige gesprekspartner en kom je jouw afspraken na. Het is voor jou gesneden koek om relaties te benaderen, deze te onderhouden en uit te bouwen.

Een andere belangrijke taak is het werven van potentiele uitzendkrachten. Vanuit je klantenbestand haal je vacatures binnen en zoek je hier kandidaten voor. Je schrijft vacatureteksten en je houdt in de gaten wie er op jouw vacatures solliciteert. Daarnaast ga je zelf via diverse kanalen proactief kandidaten benaderen. Met kandidaten voer je intakegesprekken om elkaars wensen af te stemmen en te kijken of het een match kan zijn. Naast het succes van nieuwe plaatsingen behoudt je ook contact met je huidige uitzendkrachten. Je weet wat er speelt en je regelt het als ze iets nodig zijn. Bij vragen ben je een kennisbank voor klant en uitzendkracht. Je kennis actueel houden is daarom belangrijk.

In wat voor team kom je terecht? Een fris en fanatiek team met een ongedwongen sfeer. We helpen elkaar waar nodig, zodat we samen groeien. In ons team wordt er hard gewerkt, maar er is zeker ruimte voor vrijheid. Wil je morgen vrij? Geen probleem, zolang je de belangrijkste zaken maar even geregeld hebt of afgestemd hebt met een collega. Wij vinden namelijk dat je jouw werk moet plannen, maar ook je vrije tijd. Daarnaast ondernemen we geregeld iets leuks. Eigen initiatieven zijn van harte welkom! Uiteraard hebben we ook een vrijmibo om het weekend te beklinken. Lijkt het je leuk om onderdeel te zijn van dit team? Solliciteer dan even!

Functie-eisen

 • Je bent ondernemend en commercieel ingesteld;
 • Je bent meedenkend en oplossingsgericht;
 • Je bent gedreven om doelen te behalen;
 • Je pakt je verantwoordelijkheid en weet prioriteiten te stellen;
 • Je hebt relevante ervaring in de uitzendbranche of in een commerciële functie.

Aanbod

 • Een baan voor 40 uur per week;
 • Een goed salaris afhankelijk van je ervaring;
 • 8% vakantiegeld;
 • 25 vakantiedagen en 6,5 ADV-dagen;
 • Pensioenregeling;
 • Telefoon van de zaak;
 • Winstafhankelijke uitkering;
 • Gezamenlijke lunch;
 • Koningsvoordeel.

Sollicitatie

Ben jij onze nieuwe Koning(in)? Solliciteer dan via de onderstaande knop en wij nemen zo snel mogelijk contact met je op. Voor meer informatie over de vacature bel of App met Wiert Jan Klok op 06 47 083 785.

Algemene Informatie

    Hooghalen
   Fulltime
    40 uur
   MBO
    Sinds: 

12 mei 2023

    Vacature Kenmerk: 207

Recruiter

Wiert Jan Klok<br>

Wiert Jan Klok


06 – 47 08 37 85

Deel deze vacature